czwartek, 28.03.2024 - tydzień (N)ieparzysty

13 grudnia 2019 r. odbyła się sesja konkursowa „51 KONKURSU NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYPLOMOWĄ Z ELEKTRYKI” zorganizowanego tradycyjnie przez Oddział Gliwicki SEP i Koło SEP nr 10 przy Politechnice Śląskiej przy współudziale Oddziału Elektryków Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Śląskiej i Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Do konkursu zgłoszono 5 prac dyplomowych:

Imię i nazwiskoTytuł pracyJednostkaUwagi
Maciej KLIMAS
Dobór parametrów hybrydowych energetycznych filtrów aktywnych (HEFA) Katedra Elektrotechniki i Informatyki,
RE-3

dr hab. inż. Dariusz Grabowski, prof. PŚ
Maciej NADOLSKI
Analiza, projekt i badania przekształtnika DC/DC typu Buck ZVS-ZVR Katedra Energoelektroniki, Napędu Elektrycznego i Robotyki,
RE-5

dr hab. inż. Marcin Kasprzak, prof. PŚ
Robert NAWRATH
Opracowanie w języku programowania sprzętowego syntezowalnego modelu interfejsu szeregowego zgodnego ze specyfikacją Intel eSPI Instytut Elektroniki,