środa, 18.05.2022 - tydzień (P)arzysty
logoPolSl2019 2logoRE100
Wydział Elektryczny

Seminarium „ANSYS w badaniach i dydaktyce na bazie licencji kampusowej” (2)

Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego, w dniu 25 kwietnia 2022 nasza absolwentka kierunku Energetyka i jednocześnie studentka studiów magisterskich na kierunku Elektrotechnika Pani inż. Natalia Dwojna otrzymała nagrodę Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii za najlepszą pracę inżynierską w tematyce rozwoju miast.

Czytaj więcej...

Sukces pracownika Wydziału Elektrycznego.

W dniu 22 kwietnia 2022 w czasie uroczystej gali XIII edycji konkursu Świętokrzyski Racjonalizator w Hotelu La Mar w Kielcach nagrodzone zostały rozwiązania, na które Urząd Patentowy RP udzielił ochrony (patent na wynalazek lub prawo ochronne na wzór użytkowy).

Czytaj więcej...

OFERTA STYPENDIUM DLA DOKTORANTA - KONKURS

Katedra Metrologii, Elektroniki i Automatyki Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej ogłasza konkurs dla doktoranta na udział w projekcie NCN OPUS nr 05/020/PBU21/0056 pt.: "System zapewnienia spójności pomiarowej składowych impedancji w odniesieniu do wzorca opartego o kwantowy efekt Halla (System to ensure traceability of impedance components in relation to Quantum Hall Resistance primary standard)”. Szczegóły konkursu w załączniku.

prof. dr hab. inż. Marian Kampik