piątek, 29.03.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Współpracująca z Wydziałem Elektrycznym Politechniki Śląskiej firma KENO sp. z o.o. zaprasza studentów Wydziału Elektrycznego do wzięcia udziału w konkursie „Budowa inteligentnego systemu zarządzania energią”.

ETAP I

1. Opracuj dokumentację na temat systemu EMS.
  2. Wskaż planowane rozwiązania techniczne, przyjęte algorytmy, platformę programistyczną i źródła danych sieciowych.

ETAP II

5 najlepszych uczestników stworzy i przetestuje EMS wg. Założeń opisanych w ETAPIE I na platformie sprzętowej dostarczonej przez organizatora - KENO Energy.

Jak dołączyć:
Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy, a następnie prześlij go mailowo na adres:

Wypełniony formularz wraz z umową dotyczącą praw autorskich i klauzulą RODO dostarcz do organizatora:

KENO Sp. z o.o.
ul. Daszyńskiego 609
44-151 Gliwice

Co można wygrać:
I nagroda - 20 000 zł
II nagroda - 12 000 zł
III nagroda - 8 000 zł

Oprócz nagród pieniężnych uczestnicy mogą rozpocząć swoją karierę zawodową w KENO, a laureaci dodatkowo brać udział we wdrożeniach ich rozwiązania.

ZGŁOSZENIA DO: 20.01.2023
ROZSTRZYGNIĘCIE: 15.06.2023
ORGANIZATOR: KENO SP. Z O.O.
PARTNER: POLITECHNIKA ŚLĄSKA

Ważne dokumenty do pobrania:
Umowa dotycząca praw autorskich
Klauzula RODO