poniedziałek, 06.05.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Dnia 23 września 2014 roku w Instytucie Metrologii, Elektroniki i Automatyki odbyło się zorganizowane i sponsorowane przez firmę PDW MARTHEL z Kobierzyc szkolenie dotyczące wykorzystywania w dydaktyce mikrokontrolerów Nu-LB-NUC140 firmy Nuvoton. Szkolenie przeprowadził Pan Hank Tu z firmy Nuvoton z Tajwanu, którego przywitał Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. dr hab. inż. Paweł Sowa. W szkoleniu uczestniczyli pracownicy Instytutu, doktoranci i studenci, którzy uzyskali możliwość praktycznego zapoznania się z zestawami uruchomieniowymi, opartymi o mikrokontrolery Nuvoton. Zestawy te będą wykorzystywane w prowadzonych przez Instytut Metrologii, Elektroniki i Automatyki zajęciach dydaktycznych.