wtorek, 23.04.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Zapraszamy na jednodniowe Forum LUMENtech, zaplanowane na 25 listopada 2020 r., poruszone zostaną istotne i aktualne tematy dotyczące oświetlenia. Partnerem wydarzenia jest Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego „Pol-lighting”.

Forum LUMENtech będzie spotkaniem biznesowym, a także kompendium wiedzy nt. najnowszych technologii, innowacji i trendów w branży.

W programie m.in.:

• Oświetlenie w budynkach użyteczności publicznej,
  • Oświetlenie UVC i jego wpływ na niszczenie wirusów,
  • Kompatybilność elektromagnetyczna - podstawowe badania dla opraw oświetleniowych,
  • Dyrektywa RoHS2 a znak CE.

Ponadto podczas Forum:

• prezentacje wiodących producentów źródeł światła, będących liderami na rynku oświetleniowym w Polsce i nie tylko,
  • bezpośrednie spotkania z dotychczasowymi i nowymi klientami w bezpiecznych warunkach,
  • liczne wykłady z udziałem znakomitych ekspertów,
  • szkolenia branżowe,
  • możliwość porozmawiania z fachowcami,
  • najnowsze produkty i technologiczne rozwiązania prezentowane na stoiskach Wystawców,
  • współpraca z cenionymi instytucjami i mediami branżowymi, które objęły Patronat na wydarzeniem.

Uczestnikami Forum będą przedstawiciele wszystkich branż wykorzystujących nowoczesne oświetlenie w swojej działalności, m.in.: turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej, przemysłowej, budowlanej, magazynowej, automotive, usługowej.

Zaproszeni zostaną również:

• architekci, projektanci
  • inwestorzy, wykonawcy
  • przedstawiciele sklepów wielkopowierzchniowych
  • zarządcy budynków użyteczności publicznej
  • kadra zarządzająca zakładami przemysłowymi, halami, magazynami, centrami logistycznymi
  • służby utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych
  • przedstawiciele władz samorządowych
  • inżynierowie elektrycy, inżynierowie budownictwa
  • inspektorzy nadzoru
  • instalatorzy
  • przedstawiciele hurtowni elektrycznych

Mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników spotkania, podczas Forum wdrożone zostaną wszystkie zalecane normy sanitarne i higieniczne.

Zapraszamy do dołączenia do grona Wystawców i skorzystania ze stoiska lub z pakietu konferencyjnego, aby zaprezentować uczestnikom swoje produkty i usługi.

Szczegóły na temat wydarzenia znajdują się na: http://exposilesia.com/lumentech/0/0/pl/.

Kontakt: Małgorzata Mazur – Menedżer Projektu, kom. +48 510 031 476, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejsce wydarzenia: Expo Silesia Sp. z o.o., ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl,