wtorek, 25.01.2022 - tydzień (P)arzysty
logoPolSl2019 2logoRE100
Wydział Elektryczny

W ramach projektu „Politechnika Śląska jako Centrum Nowoczesnego Kształcenia opartego o badania i innowacje” organizowana jest 28 września (wtorek) wizyta studyjna w firmie Diebold Nixdorf w Katowicach. Wizyta skierowana jest dla studentów z kierunków IT od IV semestru..

Zbiórka o godz. 9.15 pod Wydziałem Inżynierii Środowiska, ul. Konarskiego 18 (zapewniamy zorganizowany transport)
Powrót do Gliwic ok. 14.00

Agenda spotkania
10.00 - 13.00:
BLOK 0-
Powitanie z kawą 😊
BLOK 1 - Diebold Nixdorf - jak zmieniamy sposób, w który można wykonywać zakupy (Prezentacja firmy w 4 częściach - Przedstawienie organizacji Diebold NIxdorf, Przedstawienie lokalizacji w Katowicach, Diebold jako pracodawca, jak zostać częścią naszego zespołu)
BLOK 2 - Wchodzimy do środka bankomatu - bezpieczne wpłaty i wypłaty gotówki (Przedstawienie funkcji nowoczesnego bankomatu, włamanie do bankomatu)
BLOK 3 - Nowoczesne rozwiązanie sprzedawcy detalicznego w branży turystycznej DUFRY- POS Checkout (POS i niestandardowe urządzenia używane w sklepach DUFRY)
BLOK 4 - SCO Touchless Self-checkout - samoobsługowe rozwiązanie dla sprzedawcy detalicznego w branży modowej PEPCO (poznanie tajników urządzenia Self- Checkout- jak je używać, jak można próbować je oszukać)
BLOK 5 - Nowe technologie w R&D (omówienie nowych technologii, urządzeń i rozwiązań opartych na chmurze)
BLOK 6 - Twoja przygoda z Diebold Nixdorf zaczyna się dziś - spotkanie z naszym działem HR
BLOK 7 - Podziękowanie i pożegnanie, rozdanie prezentów, kawa 😊

Zainteresowani podjęciem współpracy z firmą proszeni są o wzięcie ze sobą CV.

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ( imię i nazwisko oraz numer telefonu)