czwartek, 28.03.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Firma ZF Group serdecznie zaprasza Studentów i Pracowników Wydziału Elektrycznego do udziału w ZF Open Source Mobility Hackathon, który odbędzie się online w dniach 5-7 stycznia 2022.
Nagrodą główną w hackatonie jest kwota 10 tys. USD.

Do udziału zapraszamy uczestników indywidualnych, zespoły lub start-upy, które w ciągu 48 godzin zaprojektują lub opracują rozwiązanie oparte na technologii open source dla przyszłej mobilności. Uczestnikami konkursu mogą być studenci, półprofesjonaliści lub profesjonaliści, dla których przygotowane są zadania w pięciu kategoriach:

• Open Source i hardware,
  • Open Source i bezpieczeństwo w samochodzie,
  • Platforma danych open source,
  • Open source dla intermodalnych sieci mobilności miejskiej,
  • Kryptowaluty i technologie blockchain w motoryzacji.

Szczegóły dotyczące tych kategorii znajdą Państwo w załączonej notce, a także na stronie wydarzenia: ZF Open Source Mobility Hackathon 2022 (zf-event.com) oraz poście na FB https://fb.watch/9WQlaRbL1u/.

W razie pytań proszę o kontakt z osoba odpowiedzialną za organizację wydarzenia:

Mirko Gutemann
Automotive Software and Integrated Safety Systems,