piątek, 19.04.2024 - tydzień (P)arzysty

Z dumą informuję, że Pan dr hab. inż. Mariusz Adam Stępień, prof. PŚ z Katedry Energoelektroniki, Napędu Elektrycznego i Robotyki Wydziału Elektrycznego otrzymał Nagrodę Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności dydaktycznej. W tej kategorii oceniana była aktywność w zakresie kształcenia i wychowywania studentów oraz kształcenia doktorantów i promowania kadr dydaktycznych.

Pan Profesor jest jedynym laureatem tej Nagrody wśród naukowców Politechniki Śląskiej. Naukowcy i badacze zostali wyróżnieni za zasługi w pięciu kategoriach: znaczące osiągnięcia w zakresie działalności naukowej, dydaktycznej, wdrożeniowej, organizacyjnej oraz za całokształt dorobku.

Relacja wideo z uroczystej gali z okazji Dnia Nauki Polskiej została zamieszczona na profilu Youtube Mininsterstwa

Serdecznie gratuluję Panu Profesorowi i życzę dalszych sukcesów dydaktycznych na arenie międzynarodowej.

Dziekan Wydziału Elektrycznego
prof. dr hab. inż. Marian Kampik