piątek, 19.04.2024 - tydzień (P)arzysty

Przewodniczący Oddziału Magnetics Polskiej Sekcji IEEE, dr hab. inż. Mariusz Stępień, prof. PŚ serdecznie zaprasza studentów Wydziału Elektrycznego, pracowników i wszystkie osoby zainteresowane na otwarte seminarium naukowe organizowane w dniu 21 grudnia 2022 (środa) o godz. 15:30 w Sali 615 (budynek A) Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej.

Seminarium będzie się odbywać wg następującej agendy:

• Wprowadzenie wraz z informacją o uroczystościach 50-lecia Polskiej Sekcji IEEE
    dr hab. inż. Mariusz Stępień, prof. PŚ – Politechnika Śląska, Wydział Elektryczny.
  • Nadprzewodnictwo jako technologia wspierająca transformację energetyczną
  • Nadprzewodniki masywne w zastosowaniach do maszyn elektrycznych i metody ich magnesowania
    dr inż. Paweł Lasek – Politechnika Śląska, Wydział Elektryczny.
  • Studenci w strukturach IEEE, student branches oraz SYP Affinity Group

Agenda do pobrania tutaj

Przewidywany czas trwania seminarium 60-80 minut (w zależności od czasu trwania dyskusji w ramach poszczególnych punktów programu).